Pot življenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

2 posters

Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by lisička Pon Dec 31 2007, 10:33

Kiša
I danas kiša pada kao i
one noči kad si mi rakao
da zajedno nečemo moči.
Plakala sam zajedno sa kisom,
oplakala nas kraj tako tesko
mi je bilo jer voljela sam te,
znaj! I danas sve me sjece
na tebe u ovoj noci kad si mi
rekao da odlazis i da vise neces
doci. Kisa, a u meni tuga, sve je
zauvijek proslo medu nama.
Kisa, a kraj tebe druga,
ljubav je prosla,
ostala je samo tuga...
( avtor neznan )

NE MISLI
Ne misli, da ču plakati zbog tvog odlaska.
Ne misli da ču te tražiti i čekati tvoj povratak.
NE! ja nisam to što plače
NE! ja nisam to što moli
ja sam to što osječam
i što priznajem da te "VOLIM" !!!
( avtor neznan )

NEVJERNIČE
Znam da drugoj pripadaš
poklanjaš joj naše noči
a ne shvataš
da če jednom i ta vaša ljubav proči
mislila sam da me voliš
a ja ljubav nisam krila
mislila sam nema sile
koja bi nas rastavila
sada zbogom nevjerniče
nek ti moje srce sudi
ti si srce drugoj dao
i sad joj vjeran budi
a za mene vrlo važno
novi život sad se sprema
u grob mlada ja ču leči
jer u njemu tuge nema
a na grob dođi
poljubi ga
i kraj njega spusti cviječe
a iz groba čut čes riječi
još te volim nevjerniče!
( avtor neznan )

NI HILJADU
Ni hiljadu dana i noči nebi meni bilo dosta
da prebolim ovu ranu,koja posle tebe osta.
Ni hiljadu zvezda sjajnih
što na nebu sjajno gore
utešiti nikad neču moju tugu,moje bole.
po hiljadu puta teba dragi zovem,
da budemo srečo moja ono što smo nekad bili!
( avtor neznan )

NIJE ŽIVOT
Nije ovo život,što ga živim sada,
kad srce nama kome da se nada,
nije ovo život,svaki dan je teže
na tvoju me ljubav samo tuga veže.
Nije ovo život,kad me duša boli
kad srce nezna koga da voli!
( avtor neznan )

RASTAJU SE ZALJUBLJENI!
Reci majko zašto moram da molim
zašto moram, da ga tajno volim,
zašto braniš, da ga volim,
zašto duša , da me vječno boli !!!
( avtor neznan )

RECI MI ...
(svako ima svoje ime zato su ...)
Reci mi, ...,kada si odlazio
da li ti je bilo svejedno,
da li si bio srećan
ili ti je možda žao bilo
što više nismo zajedno?
Reci mi,...,kada si odlazio
šta je značilo tvoje izvinjenje
i zašto sada,posle svega
osečam da mi duguješ objašnjenje?
Reci mi,...,ako si me voleo
zašto je morao doči kraj
šta je to što je od naše
ljubavi imalo veči sjaj?
Reci mi,...,da li je voliš
isto kao mene pre,
da li joj pričaš
kao meni nekad da je tvoja
sreča i tvoje sve?
Ne,...nemoj ništa reči,
znam da ti nije lahko
al'ipak ne mogu da te ne pitam
"Zašto je moralo tako"?
( avtor neznan )

PISMO
Poslednje pismo pišem ti
i ja čekam odgovor tvoj.
Dal češ htjeti, da mi se javiš
i budeš ponovno moj.
Ruka ponovno drhti
suzama gušim bol, pišem ti
ovo jer te još volim i
rastanak ne mogu da prebolim.
Ako si drugu zavolio, nemoj
mi reči zbogom, da te bar
čekam u suzama, iako nisam
s TOBOM !!!!
( avtor neznan )

SUZE TVOJE MALE
Gde su sada
one smeđe oči
što su me u mraku tražile,
gde je sada ona smeđa kosa
što mi je krala poglede,
gde su one usne
što su me ljupoticam zvale
gde su sada da vide
suze tvoje MALE?
Koga sada gledaju oči tvoje,
čiji prsti kroz tvoju kosu prolaze,
koga sada ljube te usne rumene,
koga tvoje ruke grle
kada ne vidiš suze tvoje MALE?
( avtor neznan )

SUTRA
Sutra,kad povedeš za ruku sina
i suza iz oka sama ti krene
u mom srcu biče večna praznina,
molim te,tada,seti se mene.
Pored mene proči čes vodeči njega,
za svu moju tugu tad bičeš slep
molim te,tada seti se svega,
s njom imaš sina,na tebe je lep.
[avtor neznan]

STO SUZA
Sto sam suza pustila
sto sam reči porekla
sto sam puta te zaboravila
pa se sto puna ponovno zaljubila
sto puta se molila bogu
što sam izgubila ljubav svoju.
Ali ni sto puta nije dosta bilo
da bi te moje srce zauvjek zaboravilo
šta da učinim da te zauvje zaboravim
ako ko zna nek mi lek da
da zauvjek zaboravim ga!!!!!
[avtor neznan]


JOŠ
Još če mnogo dana proči
još če sunce sjati
ali koliko te volim
nikad nečeš saznati!
Još mi postelja na tebe miriše
još srce ne može tvoje ime da izbriše
još padaju prolečne kiše
al' ti nisi samnom više.
Još tvoje cveče u vazi vene
još je tvoj lančič kod mene
još me muče uspomene
al' ti nisi više kraj mene.
Još te imam u venama mojim,
još uvjek me ubijaš tim pogledom svojim
srce moje stati če ako te sa drugom vidi
sad odluči šta češ ili OSTANI ili IDI!
[avtor neznan]

Tebi!
Bio je to dan kao dan
ali nekako poseban
jer tad sam tebe upoznala
Tek kad anđeli postanu zli,
kad oceane presuše svi,
tad srce če prestati gorjeti,
i ja ču te prestati voljeti!
Tesko je umreti
kad te nista ne boli,
a jos teze ziveti
kad te niko ne voli.
( avtor neznan )


UZ TEBE CU BITI!!!
Uzeo si moja jutra, zadnji osmeh moj,
sad mi nudiš zvezde s neba, novi laž za moju bol.
Uzeo si moja jutra, ugasio dan,
zaboravi put do mene, neču te ko ružan san.
Uzeo si moja jutra, uzeo si sne,
ostavio me u bolu, tu gde ljubav umire.
Uzmi miris tvojih snova ja ču sanjati,
uzmi miris tvoga srca ja ču disati,
dođi mi u snove i ja ču te ljubiti,
želim ti laku noč, ugodan san i
lijep sutrašnji dan !!!!!!!
( avtor neznan )


Seoska djevojka
Gledao si me u oci
i vidjeo si njega.
Mislio si na mene
a ja sam mislila na njega,
al' s vrjemena na vrjeme njega sam preboljela
i opet na put ljubavi krenula.
Vjeruj mi, ja pozalit' necu.
( avtor neznan )

Gledam te, stojiš tu
Gledam te i ti gledaš mene. Nerazumem te.
Oči ti sjaje a srce ti vene.
Volim te, jako i cvrsto, tiho i njezno
Lazem te i istinu samo srce zna
Pitam te: Sta ima ona da nemam ja?
Godinama gubim dane sve da saznam gde si ti
a u srcu jedva stane bol što meni dao si!
( avtor neznan )


Kad osjetiš najteži trenutak u životu,
kad izgubš povjerenje u samog sebe,
sjeti se bar tad da postoji neko tko misli na tebe!!!

Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg,
kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce;
Nl TADA TE NECU PRESTATI VOLJETI!

Kad mene sretneš, a suza ti krene
dok vodiš sina i pričaš mu bajke,
hočeš li mu tada reči da si mene
voleo više od njegove majke?!

Kad kreneš svjetom ovim
nek te čuva dragi bog
a kad jednom budeš sretna
sjeti se imena mog!

Jedan savjet - CUVAJ SE,
jedna molba - NE MIJENJAJ SE,
jedna zelja - NE ZABORAVI ME,
jedna laz - NE VOLIM TE,
i jedna istina - STRASNO MI NEDOSTAJES!

Kad mrsiš mi kosu kao lagan vjetar,
kad ljubiš me nježno kao kapi kiše
kad gledaš me milo ko što ne može ni bog,
tad znam da si jedini kojeg želim za svog.

Kad ne mogu dalje , kad me srce boli,
tražim da se javi onaj koga volim,
nemora da priča neka samo sluša,
čuče šta govori zaljubljena duša !!!!!

Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvijezde sjaje, a to se andjeli nebom bude da tebe gledaju.

Kad oči zatvoriš
i usniš sladke snove,
dal ti ikad pomisliš
gdje sam ja noči ove !

Kad pročitaš ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze!
Otkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosit cu i dok zivim tebe voljet cu!

Kad sam bila mala, rekli su mi stariji da su med i mlijeko dvije nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva sladja su mi tvoja usta!
Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli,ta ljubav ponekad i jako zaboli,al moje srce nece nikad prestati tebe da voli ma koliko da BOLI nek BOLI i dalje te voli!!!

Kad sam ti dala kraj,
iz oka mog spao je sjaj.
Razmišljala sam možemo,
mi opet skupa,
il sam ja samo glupa !!!

Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE,
kada lutam ulicama vidim nekog tko lici na TEBE,
kad sam s nekim mislim na TEBE,
sad vidis VOLIM SAMO TEBE.

Kad odes spavati,ne zatvoraj prozor svoj,kroz njega ce ti uci topal poljubac moj!

Kad noc se spustí i prekrije prozor tvoj,
po nebeskoj pomrcini poljubac saljem svoj,
nek poljubac stigne gdje ne mogu ja
i tiho ti sapne: mislim na tebe malena.

Kad noci bacis pogled na zvjezdano nebo
i kada pomislis da sam daleko,
znaj da te vidim kroz mjeseceve oci,
i da je jedan dio mene, uvjek pored tebe!

Kad budeš spavala, u san ču ti doči ja, da te vidim, da te grlim, da te mazim...Da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati nesuđena ljubavi :*

Ako budeš nekad prošao pored mene, dok nju nježno držiš za ruku, reci joj da zahvali bogu što ne prolazi kroz moju muku...Reci joj da je sretna, jer ima sve na svjetu ljepotu, ona i ne zna kako jako boli, kad nemaš ništa u svome životu. Dok joj budeš mrsio kosu, samo te još jednom molim, ne diraj je ovako kako samo ja to volim.Ne ljubi je onako kako si ljubio mene, ne daji joj ono što si dao meni, ne miluj je onako kako si mene.

Pst! Tiše, još tiše, volim te sto puta više.
Tiho! Još tiše! To znamo samo TI i JA i nitko više!!

Ako češ ikad pogrešnog voljeti,nemoj se previše nadati,da če ti se vratiti,nadaj se samo da češ ga zaboraviti,da nečeš patiti ko što patim ja zbog jednog čoveka.

Ako ikad budem željela, željet ču tebe. Ako ikad budem voljela, voljet ču tebe. Ako ikad budem mrzila, mrzit ču onog, koji nas razvede.

Ako bude dosao i bude za mene pitao recite mu da mi je dobro recite mu da sam sretna...i da sam da zaboravila al nemojte mu nikad reci da sam to u suzama rekla.............

I ništa nam srca nece ganut, duše bit ce smirene posvema - tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema. (Sergej Jesenjin ) I miss you !!! poslal Samir

Moj život želim djeliti sa tobom. Moje srce želim ti pokloniti. Trebam te! Nemogu živjeti bez tebe! A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!

Pobjeglo mi je srce,samo mi je ostavilo poruku da odlazi tebi,pa ako ga vidiš uzmi ga sebi i ne daj da luta....pusti da kraj tebe vječno lupa!!!!!!!!

AKO IKAD BUDEŠ IMAO ČERKU RECI JOJ MOLIM TE,DA SI NEKAD DAVNO JEDNOJ DEVOJKI UKRAO
NE LJUBAV,NE OSMJEH,NE RADOST RECI JOJ DA SI JOJ UKRAO MLADOST!

Ako ikad budeš tužan,znaj, da taj bol još njekog boli, a taj neko ti želi sreču jer te ISKRENO VOLI!!!

Ako ikada jedini moj,budes citao ove stihove,reci ces:"Ove stihove meni je poklanjala jer me voljela a nije me imala...

Da bi svijet lepši bio bog je ljubav dao, a da ljubav boli on to nije znao. Najljepše je biti sretan i imati dragog pored sebe a ja nemam ništa osim sječanja na tebe.Jedan pogled,jedan sastanak, jedna suza i jedan rastanak.

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si,vjeruj mi, ti!

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako je život grijeh zašto nam ga daju, ako je život sreča zašto nam ga odzimaju?

Ako kazuju ti tugu samo,ne boj se, jer nije to trajno,zauvijek voljet cu te tajno.

AKO ME BAR MALO VOLIS, PUSTI ME, JER SAMO SA NJIM MOŽEM, DO PRAVE SRECE DA DOĐEM .

Ako me ikad budes ostavio, ostavi me na kisi da ne placem sama...

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio. . . smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada sretnes s drugim nemoj u njemu gledati suparnika svog.Gledaj ga kao covjeka koji nije imao srece, jer je uzeo zenu koja ga nikad voljeti nece!

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravijeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me voliš reci mi tiho da za naču ljubav nečuje niko, ako me nevoliš reci mi glasno da mi več jednom bude jasno!

Ako mi vežu oči ja ču te nači, ako mi obrišu suze ipak ču plakati, ako mi zarobe srce ipak ču te voljeti, ako mi izbriše prošlost tebe ču se uvijek sječati!!!

Ako mu budu pitali dal sam te ikad volela,reči ču im da te još NISAM PREBOLJELA,ako me pitaju,dali bi ti se vratila,ja ču im reči DA SAM DOVOLJNO PATILA!

Ako nekdje postoji sijaj, onda je taj u tvojim očima. Ako nekdje postoji bol, onda je to život bez tebe.

Ako nekog iskreno voliš, nemoj ga zeznut, znąj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli više od mene!!!

Ako neznaš šta je ljubav tugo, ako neznaš šta je bol,nego biti samo tvoj.

Ako nočas čuješ gromove,neboj se jer ja ti šaljem,anđele šaljem jih da čuvaju srce tvoje jer ne želim da drugi ukradu ono što je moje !!

Ako odem u nebo prije tebe,na svaku zvijezdu ču napisati tvoje ime, tako če svi andjeli znati koliko mi značiš...

Ako pitas kako zivim od naseg rastanka,bolje je da neznas,krivo ce ti biti....sto sam te lako preboljela.

Ako postoji sjaj - je to u tvojim očima, ako postoji sreča - onda su to treni provedeni uz tebe,ako postoji tuga - onda je to vrijeme provedeno bez tebe!!!

Ako postoji sjaj on je u tvojim očima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je život bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako rastvoriš srce moje u njemu češ nači ime svoje i rječi VOLIM TE zlato moje!

Ako se ikad bude rađao svjet,nek taj svjet bude bez vjere,jer težko je kad se dvoje vole a samo imena jih djele!

Ako se ikad sjetiš starog vremena, i ako se sjetiš, da me nisi htio znati, barem zbog sebe pusti jednu suzu, jer to vrijeme neče da se vrati!

Ako se ikada poželiš javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa... . samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otišao iz mog života, moje ime je tuga.

AKO SE PROBUDIŠ U OVE SITNE SATE, VIDJET ĆEŠ DA NETKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANĐELE NAJLJEPŠE TI ŽELIM SNOVE! VOLIM TE!

Ako si Bog onda mi kaži zašto je na svjetu toliko laži,zašto bi neki učinili sve,samo da drugim boli nanose?

Ako si daleko ništa ne smeta, večna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako si drugu zavolio, nemoj mi reči zbogom, da te bar čekam u suzama, i ako nisam s tobom !!!
lisička
lisička
Moderatorka
Moderatorka

Female
Število prispevkov : 1439
Age : 37
Registration date : 24/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by lisička Pon Dec 31 2007, 10:35

Ako spavaš,probudi se! Ako si budna,javi se! Ako se ne javiš,jebi se! Ako baš to radiš, misli na mene!

Ako te boli dusa i tjelo,ako te nesto nije htjelo,ako te slome lutanja druga ili ti srce zarobi tuga,ako ti netko ukrade sreco,JA TE SIGURNO IZDAT NECU!

Ako te boli,nemoj plakati, nemoj ni jednu suzu od sebe dati, niko nije vredan da za njim toliko patis, a taj sto je vredan nebi nikad dopustio da suzom platis.

Ako te ikada budem zaboravila bio bi to posljednji dan u mom životu. .

Ako te neko pita voliš li koga sjeti se mene i reci NIKOGA!

Ako te neko povrjedi duboko,ako nema ko da te slusa,ako nekad vrisnes u snu,pozovi me,jer ja bicu tu!

Ako te odvedu, ja ču da poludim, jer bez tebe neznam u jutro da se budim!!!

Ako te probudi zvuk poruke ove, spavaj anđele,najljepše ti želim snove!!!

Ako te zaboli prošlost, na mene pomisli bar, jer bili smo nekad najljepši par... Ako ti gorko zaplače oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisneš u snu, nazovi me i JA BIT ČU TU.

Ako te drugi iznevjere, i sve iluzije svijeta prevare, na mom licu osmjeh ce zablistati, jer tebe da tjesim ja cu pristati. Bez tebe noc spusta se, moj pogled prazan je jer znacis mi sve.

Ako te zvuk gitare probudi u ove sitne sate, znaj da neko misli nate!

Ako tebe nema što mi vrijedi život moj, duša če plakati dok ne dođem u zagrljaj tvoj, a usne če me peči dok ne dobijem poljubac tvoj!!

AKO IZGUBIM JA TEBE,IZGUBIT CES I TI MENE,ALI VISE CES IZGUBIT TI NEGO JA,JER MENE CE MNOGI VOLETI KAO TI ALI TEBE NITKO KAO JA!!

Ako me voliš voli me,ako me ne voliš spali me....iz pepela čut češ glas volim te .

Ako me ikad zaboraviš,ne zaboravi,da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju one,koji su jih zaboravili!

Ako ti ikad kažem volim te…reči češ šališ se, ako ti kažem mrzim te, reči češ nemoguče je, al ipak mrzim te MA ŠALIM SE VOLIM TE !!!!

Ako ti ikad padne na pamet da me ranis, uradi to al nemoj duboko zabosti nož u srce, povredičeš i sebe, jer si več dugo u jemu!!

Ako ti kazu da se veselim - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu da se veselim. Ako ti kazu da se smejem - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu se smejati. Ako ti kazu da volim drugog - ne veruj im, jer bez tebe u meni ljubavi vise nepostoji. Ako ti kazu da sam umrla, tada im veruj, jer bez tebe ja ne mogu da zivim!

AKO TRAZIS NEKOGA KOME CE VISE NEDOSTAJATI KO CE TE SNAZNIJE GRLITI, JACE ZELETI, TRAZI AL NECES NACI, JER TE TOLIKO JAKO MOGU VOLETI SAMO JA!!!!!

Ako treba ugasit ču sviječu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit ču mostove, uništiti prošlost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako trgaš jedno cveče nemoj trgat dva, ako ljubiš jedno srce nemoj ljubit dva!

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

Ako voljeti znaci zivjeti onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

Andjele vreme je presporo za one koje cekaju, predugo za one koji tuguju prekratko za one koji se raduju,ali za one koji se vole vreme je vecnost!

Andjele, sklopi okice i u tamni noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

Anđeli čuvajte mi ga nek sreča u životu prati ga,sad kad smo se rastali nas dvoje. Anđeli čuvajte ga i ako je ukrao srce moje anđeli pratite ga,neka zna da če ga uvjek čekati jedna žena.

Anđeli nikad ne pridejo na zemlju jer se nimajo sa skom družit, ako bi spoznali tebe bi padali sa neba!!

Izmislit ču svijet drugačiji od svih. Pretvorit ču tebe u naj lepši stih. Ne dam ti, da odeš iz života mog, jer ti si moja sudbina, ljubav i bog.

Zbog tebe ujutro otvaram oči, tebe sanjam tjekom cijele noči. Nitko drugi ne postoji za mene, umjesto krvi ti mi tečeš kroz vene.

Spavam jer sanjam te,budim se jer trebam te,gorim jer želim te,tugujem jer boli me,živim jer volim te,umirem jer nema te.

Dok sjedim i ovo pišem,dok tužno gledam i u bolu dišem,dok me tvoja daljina boli,sjeti se postojim i da te najviše na svijetu volim.

Hajde,da malo radimo ono,bit če ljepo tebi a i meni i neče nam biti prvi put!Prvo ču ja tebi in onda ti meni!Hajde,da se…….dopisujemo!

Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.
Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve.

Bez tebe sam kao ruža bez mirisa, bez tebe sam kao more bez vode, bez tebe sam kao nebo bez sunca, vjeruj, bez tebe sam NIŠTA!

Bijeli mjesec obasjavao je sivi put ljubio sam te i nisam bio ljut bio sam samo tuzan tada jer u mom srcu umirala je i zadnja nada.

Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smiijes, ucinila bi sve samo da sam uz TEBE!

Bila sam kriva - priznajem. Al' da si me volio, ti bi mi oprostio.

Bila sam ti sunce na kojem se griješ
voda sam ti bila koju uvjek piješ
i zrak sam ti bila sve čemu se diviš
sad bez svega toga ti i dalje živiš.

Bio si mi prvi koji me je poljubio i bio si prvi koji meje ostavio.Bio si prvi kojeg je moje srce voljelo i zbog koga je puno patilo.

Bio si mi sve, moje tijelo, noč i dan. Bio si mi ljubav, od koje ostao je samo san. Bio si mi srce, koje za tebe je kucalo, ali kad si otišao, kucati je prestalo.

Blago onom ko voljeti ume,taj če mene lako da razume,ja u tebi pronašla sam sreču, pa te drugi prepustiti neču!

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!


Bog mi daje,bog mi oduzima,samo tebe neka mi ne oduzima.sve što imam si ti, moja jedina i največa ljubavi.


Bojim se da ću te izgubiti,da češ me prestati ljubiti
Bojim se da će te izbrisati kiše i da te neću vidjeti više!
Bojim se da češ nastati da če naša ljubav predtati.
Želim da sa mnom ostaneš i da vječnost sa mnom postaneš!!!!


Bez obzira na sve, ja vjerujem u nas...ja vjerujem u tebe.

Boli me, boli, boli svaka tvoja laž, a srce te voli, voli u tome je slatka draž. Molim srce da razume, ali ono to ne ume, ja kraj tebe nisam bila voljena. Jos mi dusa ne zna za se, i ne ume da se spase, ja kraj tebe nisam bila voljena.Boli me, boli, boli svaka tvoja laz, a srce te voli, voli u tome je slatka draz.

Bolje da patim ,da mi liju suze s`lica
nego da mi drugarica bude suparnica.......
lisička
lisička
Moderatorka
Moderatorka

Female
Število prispevkov : 1439
Age : 37
Registration date : 24/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by lisička Pon Dec 31 2007, 10:36

Sms-i

Bolje je biti NEVOLJEN i znati da si ono sto jesi nego biti VOLJEN i biti nesto sto nisi.

Jedan poljubac na lice tvoje-ljepo spavaj sunce moje,
i još jedan na usta tvoja-ljepo spavaj ljubavi moja,
i za kraj na vrat tvoj-laku noč anđele moj!!!

Volim te volim,
zašto bi krila,
da znam da me voliš,
sretna bi bila!!!

Volim te,
al srce mi vene,
jer postoji pitanje,
voliš li ti mene?

V-olim samo tebe
O-prosti stvarno je tako
L-udim samo za tobom
I-ne mogu više tako
M-islim stalno na tebe

T-o srce moje zna
E-vo još jednom glasno kažem
VOLIM TE JA!!!


Volim te!!!
V-ečer je prošla
O-pet če doči
L-jep je život
I-to če proči
M-islim da te volim

T-o nije sve
E-vo još jednom
VOLIM TE!!!

Volim te,
su riječi dve,
možda su male,
ali kažu sve!!!

Ludi vole vino,
djeca vole kino,
mame vole bebe,
a ja volim
samo tebe

Srce mi kuca sve jače i jače
a oči toliko da mi ne zaplače,
tjelo mi drhta,sva tupim se,
to se događa samnom,
kada vidim te

Neka ti čarobni veo divnih snova uljepša noč,
kad u mekani krevet odlučiš poč,
andjeli nek čuvaju andjela mog,
poljubac iz srca šaljem ti svog!!!

Laku noč
Znam da je kasno,da spavaju svi,
znam da je kasno,možda spavaš i ti
zato ako čuješ zvok poruke ove,
laku noč ljubavi,želim ti ljepe snove

Ludo želim tebe,
želim tvoje oči
hoču tvoje tjelo
i beskrajne noči
ako imaš istu željo,kao ja
želim tvojo poruku,s odgovorom da

Nesramni SMS-I....

Živi u šumi, vuk nije, sedi na jajima , kokoš nije, ima glavu, čovek nije, ide u rupu, miš nije. Ako pogodiš šta je dobićes sedmodnevni boravak na njemu!

- Noć, tišina, ja go,ti gola, jebo bi i mrtvog vola a kamoli tebe ljubavi moja!

- Idealna definicija seksa: OOP, PRC, AAH, ŠTRC!!!

- Pričaju dva kondoma, i reče jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi će čoveče pa ti si puko!!


- Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pušku i okacio na zid. Pošto ti se ne uklapam u enterijer ti me skineš, nategneš i opališ!

- Jebi u vodi jebi na stazi ali na svoje dupe dobro pazi!Ode ti dupe dok covek migne jer danas jebe ko koga stigne!

- Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoces mogu da ti dam da mi popušiš jedno jutro.

- Ja nisam pesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su reči u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popuši svima u moje ime.

- Svako srce ludo kuca jel bi htelo da te tuca, imaš oči zavodničke hoćeš li mi dati pičke?


- Dokazano je da je na svetu 20% jebača , 30% drkača, 50% lizača, ali ne boj se ti ne spadaš u te grupe jer su posebno pušači.


- Kurac je mafijaš, ćelav je, ima ožiljak na glavi, nosi kožnu jaknu i voli svuda da zaviri.


- Koja je razlika izmedju temperamentne i pedantne žene? Pedantna žena traži dlaku u jajetu, a temperamentna JAJA U DLAKAMA!



- I noćas ćeš biti moja divlja lavica, uzbudiće te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahačica, jer ja sam tvoj... a joj, pogrešio sam broj!

- Volim kada me ližeš, kada grickas moju slasnu unutrašnjost. Volim kada svojim jezikom dodiruješ moje obline i kada me ližeš do kraja. Tvoj sladoled!

- Pre nego se na mene popneš podmaži me dobro. Volim kada me zajašiš, čvrsto obgrliš svojim nogama i ponekad napumpaš do kraja. Zauvek te voli tvoj BICIKL!

- Skidam ti gaćice, osećam toplinu mačkice, ti mi ga ližeš i glavić dižeš i željenom cilju stižeš!! Dodji kod mene na kavu, da izmedju nogu osetiš glavu.

- Postoji sex, brzi sex, žestoki sex, nežni sex, grupni sex, adomazohistički seks, telefonski seks i za ljude u tvojim godinama NIKAKAV SEX.

- Čuo sam da si umro, crko, jeben si čitav, kifličar, kifla, debil, kreten, govno, seronja, sidaš, izdrkana stoka, zgazio te šleper i izrešetali automatskom... javi mi se ako si živ!

- Ti imaš sve. Ti imaš ono nešto što ja tražim.
Ti imaš savršeno telo, a tek guza... Tvoji poljubci su kao u snu.
Ti imas savršen osmeh, a ja imam pogrešan broj.

- Čujem da ti je LEP, DOBAR, KRUT, da ti je ČUPAV, NENORMALNO VELIK,
i da ti NE MOŽE STATI U PANTALONE...
Mogu ti reći, stvarno ti je S U P E R taj DŽEMPER!!!


- Do 30god. kada hoću, od 30 do 40 samo noću, sa 40 do 50 još se može,
a sa 50 do 60 sačuvaj Bože, od 60 do 70 uz puno sreće, od 70 do 80 ni s vijagrom neće!

- Gde si momče junačkoga stasa, ljubimcu širokih ženskih masa,
što se svojim uspehom dičiš, blago tebi jer 100% na moj kurac ličiš!

- Ovo je poverljivi spisak zaposlenih u japanskoj ambasadi u Bgd-u:
Nakitu Minayashi, Aykitu Mipopusi, Natako Yanakitu, Sadakara Teudupe, Yebachute Samotako.


- Stavi MOBILNI u picu i izvuci antensku žicu, vibraciju uključi da se pica ne muči ja ću te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe TATAMATA preko GSM aparata!

- Samo da znaš kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KIŠOBRAN!


- Zbog što efikasnijeg dejstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslušajte savet svojih lekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MIDOLE, hvala na saradnji!

- Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odeću oduzmemo, noge podelimo pa se izmnožimo.

- Medjunarodna ljubav je kad indijanac nemačku groficu ruskog porekla u japanskom hotelu, francuskom strašću, američkom brzinom SRPSKI POJEBE!!!

- Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Šaljem ti cveće, dosta romantike aj se j-b-m.

- Zamisli nas dvoje sami, ptice cvrkuću oseća se miris žita, sunce obasjava naša vrela i znojava tela, a mi i dalje okopavamo kukuruz!

- Ti si moja kockica šecera, ali pošto mi je sinoć trebao sitni šećer morala sam celu noć da te tucam!!!

- U zdravom telu zdrav i dug!

- Pre upotrebe promućkati! MUŠKI ŠLIC!

- Muškarci se najlakše šarmiraju punim brushalterom i praznom glavom!

- Vadi ruke iz mojih gaćica brojim do 1000!

- Jedini zakon u ljubavi: BRŽE, JAČE, DUBLJE, DUŽE.

- Nemoj da plačeš na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu.

- Ako si tužan i misliš da si niko i ništa imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki kurac!!

- Otiš'o si, e pa nek' si, nisi bio sexy, svaka ti je nešto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!!

- Hajde da radimo ono, biće tebi lepo a i meni i neće nam biti prvi put... prvo ću ja TEBI, pa ti MENI, hajde da se...DOPISUJEMO!

- U ovom trenu 3 milijarde ljudi radi, dve milijarde spava, jedna milijarda se ševi jedino TI drkaš po telefonu!

- Noćas te sanjam da si umro! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti kurac, stavim ti kurac ispadnu ti oči!

- Kakva je razlika izmedju sladoleda, pičke i guzice? Sladoled se liže iz slasti, pička iz strasti, a guza iz vlasti. Pazi da ne pomešaš!

- Telekom vas obaveštava o novim uslugama, seksa preko mobilnog: za KLASIČNI pritisnite taster 1, za GRUPNI taster 2, za ORALNI taster 3, a za posebne želje POZOVI MENE!

- Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoške i jaja. U tom snu ti si bila sudija. Za kokoške si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala...

- Zašto su TANGE skupe? -Jer niko nije lud da se zavlači u dupe za male pare!

- Volim kada me držiš odpozadi, i polako pritiskaš s preda. Volim kada me puniš po celu noć i kada ustaneš ti na mene navušeš kožicu..TVOJ MOBILNI...

- Zimski SEX: ako jebeš, možeš da najebeš! Jebeš jebanje pusti grejanje...


- ROMEO: Ja bih malo malčice da ti skinem tanga gaćice, i da ti mrsim stidne dlačice.

JULIJA: Tvojih pustih obećanja sam sita dabogda ti otpala KITA.


- Fališ mi celi dan. Jedva čekam da te vidim. Da udješ u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja PIDžAMA!

- LEPA PLAVUŠA DOBRIH PROPORCIJA TRAŽI MLADOG, LEPOG DA MU PRODA 10 KUBIKA DRVA.

- Lizati pičku je isto kao biti član mafije, jedan pogrešan korak i već si u govnima...

- Čvrsto ga drži da ne isklizne, dobro ga protresi, što ga više treseš on više prska, to belo obavezno probaj jer je svaki šampanjac drugaciji....

- Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradiš, dobiješ je jednom mesečno, prodje ti za 4-5 dana a onda možeš da se slikaš!

- Istraživanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar sex, prilikom čitanja poruka mobilni telefon drže u desnoj ruci!

- Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica i šum mora dok sunce greje naša oznojena tela..., a mi i dalje krpimo gumu.

- Život ti je kao ženske gaće. Kratak, prljav a ponekad i krvav...

- SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muška lokacija udje u žensku destinaciju, da li shvataš konstataciju ili želiš demonstraciju!

- Veliki frajer na sex troši 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali...

- Zašto muški polni organ ne može da zasnuje radni odnos ??? Ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne može da radi osam sati dnevno, a i ono što uradi uprska...

- Ti bi jednom - ja bih više, ti bi glasno - ja bih tiše, ti bi sporo - ja bih brže, ti bi grubo - ja bih nežno, ti bi danju - ja bih noću, ti baš nećes kad ja hoću!

- Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!

- Za nju sam je stojeći molio, ona mi je sedeći dala. Od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ta moja mala poštanska marka!
lisička
lisička
Moderatorka
Moderatorka

Female
Število prispevkov : 1439
Age : 37
Registration date : 24/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 11:55

HEJ ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne
uvene cuvaj srecu za tebe i mene.Volim te ljubavi moja, pamtim reci "SRECO MOJA"

Samo tvoj
Zelim ti biti san u najljepsoj noci, rijec ljubav sto niz usne ce proci, misao sto po glavi ti se mota, zelim biti samo veliki dio tvog zivota!!!Volim te

Da te volim samo ja to znam,moja najveca tajna si ti,i necu ni jednoj devojci da te dam,ti si samo moj i vise niciji.Ne moze te druga ljubiti,nijedna te ne moze ko ja zavoleti,jer smo jedno za drugo rodjeni i ostali nas ne mogu razdvojiti!Cekaju nas divni dani,dani puni srece i veselja,da te ljubim po celu noc i dan to je meni najveca zelja..!

Tvoj pogled toplinom zraci, nezne su tvoje ruke dve, tvoja rec mnogo mi znaci jer ja VOLIM TE....

Volim te sredinom ljeta, zelim te u jesen ladnu, tvoj mi pogled srcem seta, kad mi tvoje zjene kao sjene padnu. Volim te od neba do neba i jos dalje. Volim te u zime bijele, i proljece kad zarudi, usne tvoje srecu dijele, tvoj me pogled iz sna budi. Volim te, ma volim te i voljecu vijecnost te cijelu u ljeto,jesen,proljece i zimu bijelu.


Nisam ja ona koja misli na tebe, vec si ti onaj koji mi dolazi u misli.

Divno je kad nekoga volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vjernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe!

Hiljadu rijeci je previse, jedna je premalo, ali dvije rijeci govore sve: VOLIM TE.

Ti si suza u mom oku, ti si zivot koji zivim, ti si onaj sto postoji, da se samo njemu divim.

Nocas kad zaspis poslat cu andjele da te cuvaju. Doci cu u tvoje snove, njezno te poljubiti i sanjati pored tebe... Volim te andjele moj.

Ljubav odoljeva vremenu koje sve otima. Nikad nije ljubio onaj koji misli da je ljubav prolazna...

To sto me zvrckas vjerovatno znaci da nemas kredita, a ako nemas kredita zvrcni me jos jedan put..

Da li cu ikada osjetiti poljubac tvoj? Da li cu ikada vidjeti lik tvoj? Da li cemo se ikad sresti, ili cemo ovu ljubav na poruke svesti?

Svu moju ljubav cu ti dati, dok ne bude iznad svih oblaka. Ti si jedino na svijetu sto cu uvijek voljeti.

Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvijezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.

Jednom kada bude kasno, kada shvatis rijeci moje, vidjeces da si izgubio nesto sto je trebalo biti tvoje!!

Ja sam zrno pjeska u pustinji i ako me izgubis nikad me vise neces naci jer ce ti svako drugo liciti na mene.

Vrati me u zivot, oprosti mi grijehe... Poljubi me, daj mi utjehe... Zagrli me, reci "mili"... Podsjeti me sta smo bili...

Ti si svjetlost u tami zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj zivot i moje sve!

Sve sto imam jesi ti, ne mogu te napustiti, s tobom cu zauvijek biti i samo cu tebe voliti!

Procvjetale ljubicice, vratile se lastavice, cvijece cvjeta, a ja venem, ti si samnom, kud god krenem.

Nedostajes mi jako, tvoji poljupci i tvoj zagrljaj. Nedostaje mi tvoj osmjeh i tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.


Kada se na nebu raspu zvezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne oci i lepo spavaj ANDJELE moj!

Dok gledam u zvjezdano nebo shvatih da najsjajnija zvijezda i nije tako daleko. Dapace, siguran sam da je upravo uz mobitel.


Vuku se dani jedan za drugim, dosadna kisa uporno pada, nestajem polako u satima dugim, a moje se srce samo tebi nada!

Zivot je lep kada se ziveti zna,zato uzmi sve sto ti da .Sreca je kratka a zivis zbog nje,netrazi suvise i dobit ces sve!


I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim muskarcima svetim...


Zivot je borba, rijetka je sreca, u borbi duso istrajan budi, ne kloni nikad, pomisli samo da postoji srce koje te ljubi.


Volim te mala, volim te zbog svega sto radis zbog mene, i volio bih da vrijeme za nas stane pa da ti i ja postanemo vjecnost!


Kad me pogledas, u meni se istog trenutka i more uzburka.. I sto vise pokusavam da se opirem tvome pogledu, talasi se sve vise dizu u meni,a ja bespomocno tonem i tonem kroz njih.. Jer ti si kao ljubavni heroin. Sa ceznjom zelim da te osetim i naredni put.


Kada ti svi okrenu ledja i kada shvatis da je zivot satkan od boli, okreni se i ja cu ti pruziti ruku jer prijatelj uvek prasta i voli!


U blizini, u daljini, moje malo srce misli na tebe. Volim te. Misli li tvoje srce na mene?


Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.


Cudni su putevi srece, ono sto zelis nikad te nece, zavolis jednom, vecito patis, malu gresku napravis i izgubljeno ne mozes da vratis.


Ne znam kako da pobjegnem od sna, i ne znam voli li te iko kao ja, ali ne bi ova noc, tako boljela... da te nisam voljela!!!
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 11:58

Ako postoji raj on je u tvojim ocima, ako postoji sreca to su susreti s tobom, ako je iko voljen onda si to ti... Ako postoji tuga onda je to zivot bez tebe...

Zuta ruza polako vene, nemoj nikad zaboraviti mene, ni ja tebe zaboravit necu,
sve dok mi smrtnu ne zapale svijecu, i dok svijeca polako gori jos ce moje srce da te voli.

Otisao si, e pa neka si! I nisi bio nesto sexy. Svaka ti je nesto dala a ja sam te odjebala! Život tece i bez tebe a u stvari ko te jebe!

Sunce je odavno potonulo na zapad,noc sada saraju zvjezdane boje,saljem ti vjetrom tihi saput:SLATKO MI PAJKI PILE MOJE!!!

Volim jednog djecka,
vise nego zvjezdane noci,
volim mu kosu smedzu
i njegove smedze oci...

Rjeka tiho tece,
ja te sanjam
svako vece!!

Prestacu da te volim,
prestacu da zivim,
prestacu da ti se divim,
onog dana kada prestanem
da zivim...

Sjedim u parku,
prica mi pjeva,
sta ce mi zivot,
kad tebe nema!!!

Poljubac je pecenak
koji ne boli
kad te neko poljubi
znaj da te voli.

Dobro pazi skim ces stati
i kome ces poljubac dati !!!

Ti me pitas koga volim
Evo da ti odgovorim
Brzo citaj prva slova
Evo tebi odgovora!!!

Jos si mala
jos si cvijetak
tvom zivotu tek pocetak
kad budes prava ruza
ja ti zelim dobrog muza!!

Nemoj da se zaljubis
jer ti nema ljeka
to nemoze izljeciti
ni cijela apoteka.

Kad pojedes jabuku
i odgrizak bacis,sjeti
se vremena kad smo
bili dzaci.

Ljubav je jaka
nije za dzaka
ona ga muci
nemoze da uci.

Tesko je voljeti,
ljubav kriti,
u dusi plakati,
a nasmijan biti !!

Kada vidis momka
sa drugom se sece,
opali mu plesku
i drugi put nece!!!

Zasto moje srce pati,
to ne moze niko znati.
Samo onaj ko me voli,
jer i njega isto boli!!

Koliko ze zemlja
oko sunca krece
toliko ti zelim
Zivota i Srece !!!

Volim te dragi najvise
na svjetu ali mi ljubav
vene jer neznam dali
ti volis mene!!

U srce sam te zakljucala
nemozes izaci
a kljucic sam izgubila
nemogu ga naci.

Ispod kuce bijeli bor
molim brzi odgovor

Samo jedna ruza je cvjetala u tami.
Samo jedna ruza je sijala te noci.
Samo jedna dusa borila se sa sobom.
Samo moje srce place za tobom.

Haj! Stigla ti poruka i sad misliš kako neko misli na tebe. E nitko ne misli na tebe, nitko te ne voli.... više od mene!!!

Zašto hrabrosti nemam da gledam tvoja oka dva, zašto mi klecaju koljena kad tebe volim ja.

Ej slatki mali tebi mi nikada nije dosta. Zbog tebe bi uvek skocila sa mosta. Sa usana tvoih i otrov bi pila, volim te mali zasto bi krila.

Ja nemogu da ti pridem blize, umesto mene poruka stize, poruka ti jasno glasi... zelela bih pored mene da si.

Nosim te u postelju svoju.
Nosim te u svoj san...
Nosim te na rukama svojim
da sa tobom dočekam novi dan .

Ti si moje sunce sto me zorom budi!
Ti si moja nada za ovaj zivot ludi!
Ti si jedino do cega mi je stalo, i da te ceo zivot imam bilo bi mi malo!

*
poleteli anđeli poput ptice i dodakli osmeh tvog lepog lica. nose ti poruku na krilima belim,da mi nedostaješ srcem celim!!
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 11:59

Tebi
Za zivotnu stazu ne postoji vodic
svaka je neispitana,neponovljiva.
Rijetko donosi ljude poput tebe
uvijek nasmijane,vesele a ipak...
s ogromnim zivotnim iskustvom
za cijeli vlak ljudi a ne samo
za jednu osobu...
Tada je tesko pronaci rijeci
a onih pravih je tako malo
pa se ni ne trudim naci ih
Jer ti i sam znas
koliko ti sreće zelim
koliko mi znacis i ...
koliko,koliko te VOLIM!!!

NOĆ TAJANSTVA
Ja ćutim da sam nečim taknut.
K'o dahom. Ali ne znam čime.
Da l' za mnom, draga, pružaš ruke,
Ili si rekla moje ime?

U meni sada sve je tiho.
Ja čekam znak tvoj da se javi.
Ja čekam budno, čekam žudno;
Ja bdim u jednoj višoj javi.

To je noć tajanstva;
Čeznuća putuju po tmini,
I ovaj osmijeh na mom licu
Primit ćeš negdje u daljini.

Ti si bila moja pesma i moja plima...
Tek uz pomoć starih slika,
još mogu da se setim tvoga lika,
i bude se tada neki nemiri zli
i drugovima pričam da si moja bila ti,
sav pijan od te laži,
ko od dobrog rumenog vina.
Ti si bila moja plima,
svetlo, tama, leto, zima.
I verujem još,
u tome je spas,
i često tako smišljam neki novi život za nas.
A tada, javi mi se stvarnost setna ko violina.
Ja još iste pesme pevam.
Ja još iste snove snevam.
Iz ničeg smeh još stvorit znam,
NA KRAJU SVAKE PESME IPAK OSTANEM SAM,
i uvek čujem kako šumi more iz daljina.
Dal' ćemo se ikad sresti?
Ja ne znam kuda će nas to odvesti.
I dobro je to što ne znamo kraj,
sad zbogom,
neću reći da te volim ali znaj,
ti si bila moja pesma i moja plima...

VAL
Kad val dotanke stijenu
ostavlja za sobom mokru sijenu,
tako si i ostavio ti uvenulu dusu
u kojoj svi tvoji vijetri pusu.

*
Smedja kosa, smeđe oči,
za njim ginem ove noći.
ljubav prema njemu svakim danom
sve jača je, a želja da ga imam
kraj sebe sve snažnija je...

Ljubomora njegova
sve mi više laska
pa ga zato ljubomornim
pravim svakog dana.

Anđelom me nazvao,
pogledom oborio, zagrljajem oživio,
a tek onim malim poljupcem usrećio.
smedje kose, kao crne noći,
za njim ludujem ove noći.
*
Nedostajes mi...
...kao sto suhoj zemlji
fali kiše...
...kao sto covjeku fali zrak
kad osjeca da tesko dise...

Nedostajes mi...
...svakim danom sve vise
...i mom srcu je tako,
ono kuca puno tise.

Nedostajes mi...
Nedostajes mi...
Nedostajes mi...

...a ti si zaboravio
nas poljubac prvi
...a ti si zaboravio
da si mi u krvi
...i ne znas kako je to
kad te netko povrijedi
...i odnese sve sto
imalo vrijedi, a ti se pitas
"Bože sto sutra slijedi?"

Nedostajes mi...
Nedostajes mi...
Nedostajes mi...

*
Noc ceznje
Nocas dok trazim usne tvoje
u mraku zelja naviru strasti
svaka mi grudi ko obruc steze
i osecam da nemam nad sobom vlasti.

Bezim od zelja-u korak me prate
krijem se vesto-nadju me svuda
od silne zelje za usnama tvojim
ne mogu da se sklonim nikuda.

Da mi je da te dotaknem nezno
pa nek od dodira i svet izgori
sa vatrom strasti u nocima teskim
moje se srce nevesto bori.

Samo bih zeljela nemo da te gledam
da ljubav vidim ocima tvojim
da vidim velicinu osecanja tvojih
imam li razlog zasto se bojim.

Ja ceznju skrivam od drugih ljudi
jer srce moje taoc je tvoj
ne zelim da trazim da mi ga vratis
jer ono te voli mili moj.
*
Ako pozelis srce ja cu ti ga dati, ako pozelis drugaricu uz tebe cu stati, ako pozelis san kroz snove cu ti proci, a ako ja pozelim tebe hoces li doci

*
Ti si
Ti si carolija, meden mjesec zlatne boje, oprane su morem oci tvoje. Ti si cisca od snijega, ljepsa od svitanja zore, kao vrh ledenog brijega, kao plavo toplo more. Ti si mac u ruci pravde, kao kuca,kao hram, kao munja,kao grom, mojoj dusi ti si dom. Ti si pehar pobjede, medalja casti oko vrata, velike su tvoje oci, ti si nebo zvijezda boje noci. Ja te volim bas zbog toga, za tebe cu molit boga. Jer ti imas ovo srce. Da l te volim, ne postavljaj takva pitanja, volim te,lane moje, zoro moga svitanja.
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 12:00

ljubavi moja sjeti se mene kad moje tijelo u grobu vene kad cujes zvona taj tuzni glas sjeti se mene u taj cas.
u sretne dane zivota svoga sjeti se imena moga.
mozda ce zivot ljubav da izbrise mozda se necemo vidjeti vise zato ti pisem spomenar taj da nasem bar prijateljstvu ne dode kraj
--
Davno je to bilo,
prije godina mnogo,
upoznao sam djevojku tu,
kad je koristila drogu.

Ruke su joj bile crvene,
usne modro plave,
lice joj je bilo nijemo,
a kosa boje pokosene trave.

Ona mi je bila sve,
dok saznao nisam,
da provodi noci u mirisu dima,
droge, marihuane i kokaina.

Grozno je bilo gledati je,
ispisenu i blijedu,
nisam mogao ni sam,
jer bila mi je sve na svijetu.

Al dode sudeni dan, sudeni cas,
smrt dode po nju,
prokleo sam prokletu travu,
kokain i marihuanu!!!

Laz
Kad te opet sretnem ne znam sta da ti kazem, najlakse bi bilo da ti ovo slazem, ne volim te vise oprastam ti sve, ne trazi me vise i ne zovi me.

Suza ce mi niz lice teci, ne znam sta cu ti na to reci, vidjet ces ljubav u ocima mojim, zato cu te izbjegavati jer toga se bojim.

Unistio si mi život
Unistio si mi zivot zar te nije sram, meni se ovo cini kao ruzan san.
Bar oprostaj trazi za moje suze, jer ti si taj sto sve mi uze.

Danas necu plakati
Danas necu plakati jer suze nisu ljek al pamti ovu rjec VOLJECU TE ZAUVJEK. Danas lazem sebe dobro mi je bez tebe al srce tajnu krije nikada gore bilo nije...

Sama bez tebe...
Sama u velikom gradu,
sama bez tebe sam ja,
molim samo boga da dodje dan kada budes i ti jednom sam. Sama zívot dalje zivim, sama u bolu zivim, kako si mogao samu da me ostavis, da odes daleko ti. Ja sam i dalje sama tebe cekam ja, al ti si sa drugom mene ne vidis, al znaj jednoga dana i ti ostaces sam...

Tesko je
Znas li kako boli ovo sto mi radis, znas li kako boli kad me cas palis a cas gasis,prvo me volis,a onda si hadan,dodjes samo kad si ljubavi gladan,za sta ti ja sluzim jos uvek se pitam,zasto ne mozes mi raci sve,znam bolece,al izdrazacu,znam plakacu,al prebolecu.Boli me kad me lazes kad istinu ne znas da kazes...ovo me boli...ovo me vredja...al ne zelim od tebe da okrenem ledja jos kao da se nadam da postoji nada,al u sebi znam da je kraj znam da vise nista nece biti kao pre medju nama zauvek gotovo je i necu vise padati nisko,nes videti kako mi suze teku ,jer moje suze tebe nimalo ne peku,ali jednom osetices moju bol kunem se u sve sto imam plakaces i ti nad mojom slikom,ceznuces i ti za mojim likom i trazices me usvakoj drugoj,al me nikad neces naci i kleces moje oci imaces zbog mene besane noci i kad te negde sretnem javicu ti se glasno i neka ti bude jasno da prebolele sam te,a ti ces spustiti glavu i produziti kraj mene jer moj glas ce ti probuditi lose uspomene...
--
tesko je voljeti, a osjecaje kriti, u srcu plakati a nasmijan biti. tesko je umrijeti kad nista ne boli, a najteze je zaboraviti onog kog srce voli

Da Li mi morate reci da ste ga vidjeLi,sad kad ga pocinjem zaboravljati....
Da Li me morate pitati voLim Li ga,kad znate odgovor...
DA Li mi morate reci da je sretan,kad sam sva u suzama....
DA Li me morate potsjetiti na njega,kad je i onako svemu KrAj....

Zaljubljeni Uvijek Oprastaju...
Bice i tebi zao...
sto mi ljubav uze..
Peci ce i tebe...
Ove proklete suze...
Zaboljece i tebe srce...
Pa makar na kraju...
ali zapamti...
"Zaljubljeni Uvijek Oprastaju..."
*
znala sam da me lazes i istinu sam krila
samu sebe lagala
samoj sebi zivot unistavala

znao si da lazi bole
al ipak si lagao
nanosio mi boli
uzivao u tome

sve tvoje lazi ostavise trag
sta vise postao si prezir ljubavi moje
jer ubio si sve u meni
i ono najljepse osjecanje u LJUBAV!

*
tesko je voleti nekog a ne biti snjim
pricati da je kraj i ziveti stim
tesko je voleti a nikom ne reci
skrivati svoj bol a pricati o sreci
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 12:03

Ako češ ikad pogrešnog voljeti,nemoj se previše nadati,da če ti se vratiti,nadaj se samo da češ ga zaboraviti,da nečeš patiti ko što patim ja zbog jednog čoveka.
 
Ako ikad budem željela, željet ču tebe. Ako ikad budem voljela, voljet ču tebe. Ako ikad budem mrzila, mrzit ču onog, koji nas razvede.
 
Ako bude dosao i bude za mene pitao recite mu da mi je dobro recite mu da sam sretna...i da sam da zaboravila al nemojte mu nikad reci da sam to u suzama rekla.............
 
I ništa nam srca nece ganut, duše bit ce smirene posvema - tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema. (Sergej Jesenjin ) I miss you !!! poslal Samir
 
Moj život želim djeliti sa tobom. Moje srce želim ti pokloniti. Trebam te! Nemogu živjeti bez tebe! A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!
 
Pobjeglo mi je srce,samo mi je ostavilo poruku da odlazi tebi,pa ako ga vidiš uzmi ga sebi i ne daj da luta....pusti da kraj tebe vječno lupa!!!!!!!!
 
Ako ikad budeš imao čerku reci joj molim te,da si nekad davno jednoj devojki ukrao ne ljubav,ne osmjeh,ne radost reci joj da si joj ukrao mladost!
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 12:04

Ako ikad budeš tužan,znaj, da taj bol još njekog boli, a taj neko ti želi sreču jer te ISKRENO VOLI!!!
 
Ako ikada jedini moj,budes citao ove stihove,reci ces:"Ove stihove meni je poklanjala jer me voljela a nije me imala...
 
Kad osjetiš najteži trenutak u životu,
kad izgubš povjerenje u samog sebe,
sjeti se bar tad da postoji neko tko misli na tebe!!!
 
Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg,
kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce;
Nl TADA TE NECU PRESTATI VOLJETI!
 
Kad mene sretneš, a suza ti krene
dok vodiš sina i pričaš mu bajke,
hočeš li mu tada reči da si mene
voleo više od njegove majke?!
 
Kad kreneš svjetom ovim
nek te čuva dragi bog
a kad jednom budeš sretna
sjeti se imena mog!
 
Jedan savjet - CUVAJ SE,
jedna molba - NE MIJENJAJ SE,
jedna zelja - NE ZABORAVI ME,
jedna laz - NE VOLIM TE,
i jedna istina - STRASNO MI NEDOSTAJES!
 
Kad mrsiš mi kosu kao lagan vjetar,
kad ljubiš me nježno kao kapi kiše
kad gledaš me milo ko što ne može ni bog,
tad znam da si jedini kojeg želim za svog.
 
Kad ne mogu dalje , kad me srce boli,
tražim da se javi onaj koga volim,
nemora da priča neka samo sluša,
čuče šta govori zaljubljena duša !!!!!
 
Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvijezde sjaje, a to se andjeli nebom bude da tebe gledaju.
 
Kad oči zatvoriš
i usniš sladke snove,
dal ti ikad pomisliš
gdje sam ja noči ove !
 
Kad pročitaš ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze!
Otkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosit cu i dok zivim tebe voljet cu!
 
Kad sam bila mala, rekli su mi stariji da su med i mlijeko dvije nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva sladja su mi tvoja usta!
Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli,ta ljubav ponekad i jako zaboli,al moje srce nece nikad prestati tebe da voli ma koliko da BOLI nek BOLI i dalje te voli!!!
 
Kad sam ti dala kraj,
iz oka mog spao je sjaj.
Razmišljala sam možemo,
mi opet skupa,
il sam ja samo glupa !!!
 
Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE,
kada lutam ulicama vidim nekog tko lici na TEBE,
kad sam s nekim mislim na TEBE,
sad vidis VOLIM SAMO TEBE.
 
Kad odes spavati,ne zatvoraj prozor svoj,kroz njega ce ti uci topal poljubac moj!
 
Kad noc se spustí i prekrije prozor tvoj,
po nebeskoj pomrcini poljubac saljem svoj,
nek poljubac stigne gdje ne mogu ja
i tiho ti sapne: mislim na tebe malena.
 
Kad noci bacis pogled na zvjezdano nebo
i kada pomislis da sam daleko,
znaj da te vidim kroz mjeseceve oci,
i da je jedan dio mene, uvjek pored tebe!
 
Kad budeš spavala, u san ču ti doči ja, da te vidim, da te grlim, da te mazim...Da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati nesuđena ljubavi :*
 
Ako budeš nekad prošao pored mene, dok nju nježno držiš za ruku, reci joj da zahvali bogu što ne prolazi kroz moju muku...Reci joj da je sretna, jer ima sve na svjetu ljepotu, ona i ne zna kako jako boli, kad nemaš ništa u svome životu. Dok joj budeš mrsio kosu, samo te još jednom molim, ne diraj je ovako kako samo ja to volim.Ne ljubi je onako kako si ljubio mene, ne daji joj ono što si dao meni, ne miluj je onako kako si mene.
 
Pst! Tiše, još tiše, volim te sto puta više.
Tiho! Još tiše! To znamo samo TI i JA i nitko više!!
 
 
Da bi svijet lepši bio bog je ljubav dao, a da ljubav boli on to nije znao. Najljepše je biti sretan i imati dragog pored sebe a ja nemam ništa osim sječanja na tebe.Jedan pogled,jedan sastanak, jedna suza i jedan rastanak.
 
Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...
 
Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si,vjeruj mi, ti!
 
Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!
 
Ako je život grijeh zašto nam ga daju, ako je život sreča zašto nam ga odzimaju?
 
Ako kazuju ti tugu samo,ne boj se, jer nije to trajno,zauvijek voljet cu te tajno.
 
AKO ME BAR MALO VOLIS, PUSTI ME, JER SAMO SA NJIM MOŽEM, DO PRAVE SRECE DA DOĐEM .
 
Ako me ikad budes ostavio, ostavi me na kisi da ne placem sama...
 
Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!
 
Ako me ikada budes napustio. . . smijem li onda poci sa tobom??
 
Ako me ikada sretnes s drugim nemoj u njemu gledati suparnika svog.Gledaj ga kao covjeka koji nije imao srece, jer je uzeo zenu koja ga nikad voljeti nece!
 
Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravijeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!
 
Ako me voliš reci mi tiho da za naču ljubav nečuje niko, ako me nevoliš reci mi glasno da mi več jednom bude jasno!
 
Ako mi vežu oči ja ču te nači, ako mi obrišu suze ipak ču plakati, ako mi zarobe srce ipak ču te voljeti, ako mi izbriše prošlost tebe ču se uvijek sječati!!!
 
Ako mu budu pitali dal sam te ikad volela,reči ču im da te još NISAM PREBOLJELA,ako me pitaju,dali bi ti se vratila,ja ču im reči DA SAM DOVOLJNO PATILA!
 
Ako nekdje postoji sijaj, onda je taj u tvojim očima. Ako nekdje postoji bol, onda je to život bez tebe.
 
Ako nekog iskreno voliš, nemoj ga zeznut, znąj da to boli.
 
Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli više od mene!!!
 
Ako neznaš šta je ljubav tugo, ako neznaš šta je bol,nego biti samo tvoj.
 
Ako nočas čuješ gromove,neboj se jer ja ti šaljem,anđele šaljem jih da čuvaju srce tvoje jer ne želim da drugi ukradu ono što je moje !!
 
Ako odem u nebo prije tebe,na svaku zvijezdu ču napisati tvoje ime, tako če svi andjeli znati koliko mi značiš...
 
Ako pitas kako zivim od naseg rastanka,bolje je da neznas,krivo ce ti biti....sto sam te lako preboljela.
 
Ako postoji sjaj - je to u tvojim očima, ako postoji sreča - onda su to treni provedeni uz tebe,ako postoji tuga - onda je to vrijeme provedeno bez tebe!!!
 
Ako postoji sjaj on je u tvojim očima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je život bez tebe, ako je itko voljen to si ti!
 
Ako rastvoriš srce moje u njemu češ nači ime svoje i rječi VOLIM TE zlato moje!
 
Ako se ikad bude rađao svjet,nek taj svjet bude bez vjere,jer težko je kad se dvoje vole a samo imena jih djele!
 
Ako se ikad sjetiš starog vremena, i ako se sjetiš, da me nisi htio znati, barem zbog sebe pusti jednu suzu, jer to vrijeme neče da se vrati!
 
Ako se ikada poželiš javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa... . samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otišao iz mog života, moje ime je tuga.
 
AKO SE PROBUDIŠ U OVE SITNE SATE, VIDJET ĆEŠ DA NETKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANĐELE NAJLJEPŠE TI ŽELIM SNOVE! VOLIM TE!
 
Ako si Bog onda mi kaži zašto je na svjetu toliko laži,zašto bi neki učinili sve,samo da drugim boli nanose?
 
Ako si daleko ništa ne smeta, večna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.
 
Ako si drugu zavolio, nemoj mi reči zbogom, da te bar čekam u suzama, i ako nisam s tobom !!!
 

Ako spavaš,probudi se! Ako si budna,javi se! Ako se ne javiš,jebi se! Ako baš to radiš, misli na mene!
 
Ako te boli dusa i tjelo,ako te nesto nije htjelo,ako te slome lutanja druga ili ti srce zarobi tuga,ako ti netko ukrade sreco,JA TE SIGURNO IZDAT NECU!
 
Ako te boli,nemoj plakati, nemoj ni jednu suzu od sebe dati, niko nije vredan da za njim toliko patis, a taj sto je vredan nebi nikad dopustio da suzom platis.
 
Ako te ikada budem zaboravila bio bi to posljednji dan u mom životu. .
 
Ako te neko pita voliš li koga sjeti se mene i reci NIKOGA!
 
Ako te neko povrjedi duboko,ako nema ko da te slusa,ako nekad vrisnes u snu,pozovi me,jer ja bicu tu!
 
Ako te odvedu, ja ču da poludim, jer bez tebe neznam u jutro da se budim!!!
 
Ako te probudi zvuk poruke ove, spavaj anđele,najljepše ti želim snove!!!
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Sre Mar 05 2008, 12:06

 
 
Ako te zaboli prošlost, na mene pomisli bar, jer bili smo nekad najljepši par... Ako ti gorko zaplače oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisneš u snu, nazovi me i JA BIT ČU TU.
 
Ako te drugi iznevjere, i sve iluzije svijeta prevare, na mom licu osmjeh ce zablistati, jer tebe da tjesim ja cu pristati. Bez tebe noc spusta se, moj pogled prazan je jer znacis mi sve.
 
Ako te zvuk gitare probudi u ove sitne sate, znaj da neko misli nate!
 
Ako tebe nema što mi vrijedi život moj, duša če plakati dok ne dođem u zagrljaj tvoj, a usne če me peči dok ne dobijem poljubac tvoj!!
 
AKO IZGUBIM JA TEBE,IZGUBIT CES I TI MENE,ALI VISE CES IZGUBIT TI NEGO JA,JER MENE CE MNOGI VOLETI KAO TI ALI TEBE NITKO KAO JA!!
 
Ako me voliš voli me,ako me ne voliš spali me....iz pepela čut češ glas volim te .
 
Ako me ikad zaboraviš,ne zaboravi,da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju one,koji su jih zaboravili!
 
Ako ti ikad kažem volim te…reči češ šališ se, ako ti kažem mrzim te, reči češ nemoguče je, al ipak mrzim te MA ŠALIM SE VOLIM TE !!!!
 
Ako ti ikad padne na pamet da me ranis, uradi to al nemoj duboko zabosti nož u srce, povredičeš i sebe, jer si več dugo u jemu!!
 
Ako ti kazu da se veselim - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu da se veselim. Ako ti kazu da se smejem - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu se smejati. Ako ti kazu da volim drugog - ne veruj im, jer bez tebe u meni ljubavi vise nepostoji. Ako ti kazu da sam umrla, tada im veruj, jer bez tebe ja ne mogu da zivim!
 
AKO TRAZIS NEKOGA KOME CE VISE NEDOSTAJATI KO CE TE SNAZNIJE GRLITI, JACE ZELETI, TRAZI AL NECES NACI, JER TE TOLIKO JAKO MOGU VOLETI SAMO JA!!!!!
 
Ako treba ugasit ču sviječu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit ču mostove, uništiti prošlost, otici u nepovrat samo zbog tebe.
 
Ako trgaš jedno cveče nemoj trgat dva, ako ljubiš jedno srce nemoj ljubit dva!
 
Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.
 
Ako voljeti znaci zivjeti onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.
 
Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...
 
Andjele vreme je presporo za one koje cekaju, predugo za one koji tuguju prekratko za one koji se raduju,ali za one koji se vole vreme je vecnost!
 
Andjele, sklopi okice i u tamni noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!
 
Anđeli čuvajte mi ga nek sreča u životu prati ga,sad kad smo se rastali nas dvoje. Anđeli čuvajte ga i ako je ukrao srce moje anđeli pratite ga,neka zna da če ga uvjek čekati jedna žena.
 
Anđeli nikad ne pridejo na zemlju jer se nimajo sa skom družit, ako bi spoznali tebe bi padali sa neba!!
 
Izmislit ču svijet drugačiji od svih. Pretvorit ču tebe u naj lepši stih. Ne dam ti, da odeš iz života mog, jer ti si moja sudbina, ljubav i bog.
 
Zbog tebe ujutro otvaram oči, tebe sanjam tjekom cijele noči. Nitko drugi ne postoji za mene, umjesto krvi ti mi tečeš kroz vene.
 
Spavam jer sanjam te,budim se jer trebam te,gorim jer želim te,tugujem jer boli me,živim jer volim te,umirem jer nema te.
 
Dok sjedim i ovo pišem,dok tužno gledam i u bolu dišem,dok me tvoja daljina boli,sjeti se postojim i da te najviše na svijetu volim.
 
Hajde,da malo radimo ono,bit če ljepo tebi a i meni i neče nam biti prvi put!Prvo ču ja tebi in onda ti meni!Hajde,da se…….dopisujemo!
 
Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.
Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve.
 
Bez tebe sam kao ruža bez mirisa, bez tebe sam kao more bez vode, bez tebe sam kao nebo bez sunca, vjeruj, bez tebe sam NIŠTA!
 
Bijeli mjesec obasjavao je sivi put ljubio sam te i nisam bio ljut bio sam samo tuzan tada jer u mom srcu umirala je i zadnja nada.
 
Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smiijes, ucinila bi sve samo da sam uz TEBE!
 
Bila sam kriva - priznajem. Al' da si me volio, ti bi mi oprostio.
 
Bila sam ti sunce na kojem se griješ
voda sam ti bila koju uvjek piješ
i zrak sam ti bila sve čemu se diviš
sad bez svega toga ti i dalje živiš.
 
Bio si mi prvi koji me je poljubio i bio si prvi koji meje ostavio.Bio si prvi kojeg je moje srce voljelo i zbog koga je puno patilo.
 
Bio si mi sve, moje tijelo, noč i dan. Bio si mi ljubav, od koje ostao je samo san. Bio si mi srce, koje za tebe je kucalo, ali kad si otišao, kucati je prestalo.
 
Blago onom ko voljeti ume,taj če mene lako da razume,ja u tebi pronašla sam sreču, pa te drugi prepustiti neču!
 
Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!
 
 
Bog mi daje,bog mi oduzima,samo tebe neka mi ne oduzima.sve što imam si ti, moja jedina i največa ljubavi.
 
 
Bojim se da ću te izgubiti,da češ me prestati ljubiti
Bojim se da će te izbrisati kiše i da te neću vidjeti više!
Bojim se da češ nastati da če naša ljubav predtati.
Želim da sa mnom ostaneš i da vječnost sa mnom postaneš!!!!
 
 
Bez obzira na sve, ja vjerujem u nas...ja vjerujem u tebe.
 
Boli me, boli, boli svaka tvoja laž, a srce te voli, voli u tome je slatka draž. Molim srce da razume, ali ono to ne ume, ja kraj tebe nisam bila voljena. Jos mi dusa ne zna za se, i ne ume da se spase, ja kraj tebe nisam bila voljena.Boli me, boli, boli svaka tvoja laz, a srce te voli, voli u tome je slatka draz.
 
Bolje da patim ,da mi liju suze s`lica
nego da mi drugarica bude suparnica.......
 
Bolje je biti NEVOLJEN i znati da si ono sto jesi nego biti VOLJEN i biti nesto sto nisi.
 
Jedan poljubac na lice tvoje-ljepo spavaj sunce moje,
i još jedan na usta tvoja-ljepo spavaj ljubavi moja,
i za kraj na vrat tvoj-laku noč anđele moj!!!
 
Volim te volim,
zašto bi krila,
da znam da me voliš,
sretna bi bila!!!
 
Volim te,
al srce mi vene,
jer postoji pitanje,
voliš li ti mene?
 
V-olim samo tebe
O-prosti stvarno je tako
L-udim samo za tobom
I-ne mogu više tako
M-islim stalno na tebe
 
T-o srce moje zna
E-vo još jednom glasno kažem
VOLIM TE JA!!!
 
 
Volim te!!!
V-ečer je prošla
O-pet če doči
L-jep je život
I-to če proči
M-islim da te volim
 
T-o nije sve
E-vo još jednom
VOLIM TE!!!
 
Volim te,
su riječi dve,
možda su male,
ali kažu sve!!!
 
Ludi vole vino,
djeca vole kino,
mame vole bebe,
a ja volim
samo tebe
 
Srce mi kuca sve jače i jače
a oči toliko da mi ne zaplače,
tjelo mi drhta,sva tupim se,
to se događa samnom,
kada vidim te
 
Neka ti čarobni veo divnih snova uljepša noč,
kad u mekani krevet odlučiš poč,
andjeli nek čuvaju andjela mog,
poljubac iz srca šaljem ti svog!!!
 
Laku noč
Znam da je kasno,da spavaju svi,
znam da je kasno,možda spavaš i ti
zato ako čuješ zvok poruke ove,
laku noč ljubavi,želim ti ljepe snove
 
Ludo želim tebe,
želim tvoje oči
hoču tvoje tjelo
i beskrajne noči
ako imaš istu željo,kao ja
želim tvojo poruku,s odgovorom da
 
Nesramni SMS-I....
 
Živi u šumi, vuk nije, sedi na jajima , kokoš nije, ima glavu, čovek nije, ide u rupu, miš nije. Ako pogodiš šta je dobićes sedmodnevni boravak na njemu!
 
- Noć, tišina, ja go,ti gola, jebo bi i mrtvog vola a kamoli tebe ljubavi moja!
 
- Idealna definicija seksa: OOP, PRC, AAH, ŠTRC!!!
 
- Pričaju dva kondoma, i reče jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi će čoveče pa ti si puko!!
 
 
- Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pušku i okacio na zid. Pošto ti se ne uklapam u enterijer ti me skineš, nategneš i opališ!
 
- Jebi u vodi jebi na stazi ali na svoje dupe dobro pazi!Ode ti dupe dok covek migne jer danas jebe ko koga stigne!
 
- Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoces mogu da ti dam da mi popušiš jedno jutro.
 
- Ja nisam pesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su reči u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popuši svima u moje ime.
 
- Svako srce ludo kuca jel bi htelo da te tuca, imaš oči zavodničke hoćeš li mi dati pičke?
 
 
- Dokazano je da je na svetu 20% jebača , 30% drkača, 50% lizača, ali ne boj se ti ne spadaš u te grupe jer su posebno pušači.
 
 
- Kurac je mafijaš, ćelav je, ima ožiljak na glavi, nosi kožnu jaknu i voli svuda da zaviri.
 
 
- Koja je razlika izmedju temperamentne i pedantne žene? Pedantna žena traži dlaku u jajetu, a temperamentna JAJA U DLAKAMA!
 
 
 
- I noćas ćeš biti moja divlja lavica, uzbudiće te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahačica, jer ja sam tvoj... a joj, pogrešio sam broj!
 
- Volim kada me ližeš, kada grickas moju slasnu unutrašnjost. Volim kada svojim jezikom dodiruješ moje obline i kada me ližeš do kraja. Tvoj sladoled!
 
- Pre nego se na mene popneš podmaži me dobro. Volim kada me zajašiš, čvrsto obgrliš svojim nogama i ponekad napumpaš do kraja. Zauvek te voli tvoj BICIKL!
 
- Skidam ti gaćice, osećam toplinu mačkice, ti mi ga ližeš i glavić dižeš i željenom cilju stižeš!! Dodji kod mene na kavu, da izmedju nogu osetiš glavu.
 
- Postoji sex, brzi sex, žestoki sex, nežni sex, grupni sex, adomazohistički seks, telefonski seks i za ljude u tvojim godinama NIKAKAV SEX.
 
- Čuo sam da si umro, crko, jeben si čitav, kifličar, kifla, debil, kreten, govno, seronja, sidaš, izdrkana stoka, zgazio te šleper i izrešetali automatskom... javi mi se ako si živ!
 
- Ti imaš sve. Ti imaš ono nešto što ja tražim.
Ti imaš savršeno telo, a tek guza... Tvoji poljubci su kao u snu.
Ti imas savršen osmeh, a ja imam pogrešan broj.
 
- Čujem da ti je LEP, DOBAR, KRUT, da ti je ČUPAV, NENORMALNO VELIK,
i da ti NE MOŽE STATI U PANTALONE...
Mogu ti reći, stvarno ti je S U P E R taj DŽEMPER!!!
 
 
- Do 30god. kada hoću, od 30 do 40 samo noću, sa 40 do 50 još se može,
a sa 50 do 60 sačuvaj Bože, od 60 do 70 uz puno sreće, od 70 do 80 ni s vijagrom neće!
 
- Gde si momče junačkoga stasa, ljubimcu širokih ženskih masa,
što se svojim uspehom dičiš, blago tebi jer 100% na moj kurac ličiš!
 
- Ovo je poverljivi spisak zaposlenih u japanskoj ambasadi u Bgd-u:
Nakitu Minayashi, Aykitu Mipopusi, Natako Yanakitu, Sadakara Teudupe, Yebachute Samotako.
 
 
- Stavi MOBILNI u picu i izvuci antensku žicu, vibraciju uključi da se pica ne muči ja ću te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe TATAMATA preko GSM aparata!
 
- Samo da znaš kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KIŠOBRAN!
 
 
- Zbog što efikasnijeg dejstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslušajte savet svojih lekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MIDOLE, hvala na saradnji!
 
- Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odeću oduzmemo, noge podelimo pa se izmnožimo.
 
- Medjunarodna ljubav je kad indijanac nemačku groficu ruskog porekla u japanskom hotelu, francuskom strašću, američkom brzinom SRPSKI POJEBE!!!
 
- Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Šaljem ti cveće, dosta romantike aj se j-b-m.
 
- Zamisli nas dvoje sami, ptice cvrkuću oseća se miris žita, sunce obasjava naša vrela i znojava tela, a mi i dalje okopavamo kukuruz!
 
- Ti si moja kockica šecera, ali pošto mi je sinoć trebao sitni šećer morala sam celu noć da te tucam!!!
 
- U zdravom telu zdrav i dug!
 
- Pre upotrebe promućkati! MUŠKI ŠLIC!
 
- Muškarci se najlakše šarmiraju punim brushalterom i praznom glavom!
 
- Vadi ruke iz mojih gaćica brojim do 1000!
 
- Jedini zakon u ljubavi: BRŽE, JAČE, DUBLJE, DUŽE.
 
- Nemoj da plačeš na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu.
 
- Ako si tužan i misliš da si niko i ništa imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki kurac!!
 
- Otiš'o si, e pa nek' si, nisi bio sexy, svaka ti je nešto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!!
 
- Hajde da radimo ono, biće tebi lepo a i meni i neće nam biti prvi put... prvo ću ja TEBI, pa ti MENI, hajde da se...DOPISUJEMO!
 
- U ovom trenu 3 milijarde ljudi radi, dve milijarde spava, jedna milijarda se ševi jedino TI drkaš po telefonu!
 
- Noćas te sanjam da si umro! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti kurac, stavim ti kurac ispadnu ti oči!
 
- Kakva je razlika izmedju sladoleda, pičke i guzice? Sladoled se liže iz slasti, pička iz strasti, a guza iz vlasti. Pazi da ne pomešaš!
 
- Telekom vas obaveštava o novim uslugama, seksa preko mobilnog: za KLASIČNI pritisnite taster 1, za GRUPNI taster 2, za ORALNI taster 3, a za posebne želje POZOVI MENE!
 
- Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoške i jaja. U tom snu ti si bila sudija. Za kokoške si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala...
 
- Zašto su TANGE skupe? -Jer niko nije lud da se zavlači u dupe za male pare!
 
- Volim kada me držiš odpozadi, i polako pritiskaš s preda. Volim kada me puniš po celu noć i kada ustaneš ti na mene navušeš kožicu..TVOJ MOBILNI...
 
- Zimski SEX: ako jebeš, možeš da najebeš! Jebeš jebanje pusti grejanje...
 
 
- ROMEO: Ja bih malo malčice da ti skinem tanga gaćice, i da ti mrsim stidne dlačice.
 
JULIJA: Tvojih pustih obećanja sam sita dabogda ti otpala KITA.
 
 
- Fališ mi celi dan. Jedva čekam da te vidim. Da udješ u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja PIDžAMA!
 
- LEPA PLAVUŠA DOBRIH PROPORCIJA TRAŽI MLADOG, LEPOG DA MU PRODA 10 KUBIKA DRVA.
 
- Lizati pičku je isto kao biti član mafije, jedan pogrešan korak i već si u govnima...
 
- Čvrsto ga drži da ne isklizne, dobro ga protresi, što ga više treseš on više prska, to belo obavezno probaj jer je svaki šampanjac drugaciji....
 
- Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradiš, dobiješ je jednom mesečno, prodje ti za 4-5 dana a onda možeš da se slikaš!
 
- Istraživanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar sex, prilikom čitanja poruka mobilni telefon drže u desnoj ruci!
 
- Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica i šum mora dok sunce greje naša oznojena tela..., a mi i dalje krpimo gumu.
 
- Život ti je kao ženske gaće. Kratak, prljav a ponekad i krvav...
 
- SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muška lokacija udje u žensku destinaciju, da li shvataš konstataciju ili želiš demonstraciju!
 
- Veliki frajer na sex troši 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali...
 
- Zašto muški polni organ ne može da zasnuje radni odnos ??? Ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne može da radi osam sati dnevno, a i ono što uradi uprska...
 
- Ti bi jednom - ja bih više, ti bi glasno - ja bih tiše, ti bi sporo - ja bih brže, ti bi grubo - ja bih nežno, ti bi danju - ja bih noću, ti baš nećes kad ja hoću!
 
- Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!
 
- Za nju sam je stojeći molio, ona mi je sedeći dala. Od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ta moja mala poštanska marka!
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by misha* Tor Apr 15 2008, 14:16

Ti si žena mog života, našu pesmu nocas sviraju
A ja krijem svoje suze, ja ih krijem one padaju...

I kad me svi zaborave nemoj ti, ruke pruzi mi
I kad me svi zaborave nemoj ti, kraj mene ostani...
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Hrvaške pesmi, verzi in sms-i Empty Re: Hrvaške pesmi, verzi in sms-i

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu