Pot življenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako vidite sami sebe?

3 posters

Go down

Kako vidite sami sebe? Empty Kako vidite sami sebe?

Objavlja by misha* Sre Jan 09 2008, 17:21

1.
Vidim se kot nekoga s katerim morajo delati “v rokavicah”. Sem egocentričen/a in ekstremno dominanten/a. Drugi me občudujejo in si želijo biti bolj podobni meni, vendar mi ne zaupajo zmeraj in odklanjajo, da bi bili z mano globje povezani/vpleteni.


2.
Vidim se kot razburjeno in bolj eksplozivno osebnost.; naravnega vodjo, ki hitro odloča, čeprav ne zmeraj pravih odločitev. Vidim se kot drznega in avanturističnega človeka, nekoga, ki bo vse poskusil takoj; nekoga, ki izkoristi možnosti in uživa v avanturi. Drugi uživajo v moji družbi zaradi vznemirljivosti, ki jo oddajam.


3.
Vidim kot svežo, živo, šarmantno, zabavno, praktično in vedno zanimivo osebo; nekoga, ki je vedno v središču pozornosti, ampak dovolj dobro uravnoteženega človeka, ki ne izgubi glave. Vidim se tudi kot prijazno, prevdarno in razumevajočo osebo, nekoga, ki bo vedno razveselil ljudi in jim pomagal.


4.
Vidim se kot občutljivo, previdno, pazljivo in praktično osebo. Prav tako pametno, nadarjeno, vendar zmerno osebo. Ne kot nekoga, ki prehitro ali prelahko sklepa prijateljstva, ampak kot nekoga, ki je izjemno lojalen do prijateljev in enako pričakuje od njih. Tisti, ki me resnično spoznajo, ugotovijo, da je potrebno veliko, da se zamaje moje zaupanje v prijatelje, vendar enako, da traja dolgo časa, da pozabim/prebolim, če je bilo zaupanje izgubljeno


5.
Vidim se kot težavnega in sitnega človeka., tudi kot zelo previdno, ekstremno pazljivo, počasno osebo. Prav presenetljivo bi bilo, če bi kaj kadarkoli naredil/a spontano ali v trenutku vznemirjenja. Od mene pričakujejo, da preučim vsako stvar pazljivo iz vsakega kota in se šele nato odločam. Zdi se mi, da je moja reakcija rezultat moje previdne narave


6,
Vidim se kot sramežljivo, živčno in neodločno osebo. Nekdo, za katerega je treba skrbeti, nekoga, ki vedno potrebuje nekoga, da se odloči namesto mene in ki noče biti vpleten z nikomer in ničemer. Vidim se kot zaskrbljenega človeka, ki vedno viti težave, ki jih ni. Nekaterim se zdim dolgočasen/a. Samo tisti, ki me dobro poznajo, vedo, da to nisem.


Jaz se vidim pod 3, 4.
Pa vi?
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Kako vidite sami sebe? Empty Re: Kako vidite sami sebe?

Objavlja by rekar Sre Jan 09 2008, 18:20

1.5.6 Very Happy
rekar
rekar
Super član
Super član

Male
Število prispevkov : 2553
Age : 49
Location : gorenska
Registration date : 23/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Kako vidite sami sebe? Empty Re: Kako vidite sami sebe?

Objavlja by BaLLack Sre Jan 09 2008, 23:31

Najbolj 4 pa 2 tudi razen eksplozivnost in razburjanje ni na moji strani...pa v 3 se tudi vidim Very Happy Rolling Eyes
BaLLack
BaLLack
Freak
Freak

Male
Število prispevkov : 588
Age : 36
Location : Maribor
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Kako vidite sami sebe? Empty Re: Kako vidite sami sebe?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu