Pot življenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grobost varnostnikov in policistov!?

4 posters

Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by misha* Pon Jan 07 2008, 11:09

Ne več aktualna tema...je prenesena iz starega foruma....

Verjetno ste slišali, da je pred nekaj dnevi varnostnik v lokalu Global pretepel 20-letnega fanta, ki je ravno za svoj rojstni dan prišel v lokal v družbi prijateljic. Pri tem je naletel na varnostnika, ki mu je preprečil vstop. Prišlo je do besedneg dvoboja, pri tem je varnostnik z udarcem zrušil fanta na tla, kjer je nezavesten obležal.

Po treh dneh agonije v bolnišnici je fant umrl. Kar je bilo dejansko pričakovano, saj so bile poškodbe zelo hude. Če bi preživel, bi bil trajen invalid.

Grobosti in pretepov tistih, ki bi nas morali varovati, je vedno več. In sedaj se sprašujem kdo bo odgovoren za to dejanje pred Globalom?? Ali varnostniki in policisti res vedno ravnajo v skladu s pooblastili? Na koncu pa bo krivec spet ta treji... Pri nas bi temu lahko rekli - narobe svet!

Vaša mnenja!?
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by BaLLack Pon Jan 07 2008, 18:24

Nič druga kot pa resnični norci.
BaLLack
BaLLack
Freak
Freak

Male
Število prispevkov : 588
Age : 36
Location : Maribor
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by rekar Pon Jan 07 2008, 21:17

Grobost varnostnikov in policistov!? Icon_post_target_unread by BaLLack Today at 6:24 pmNič druga kot pa resnični norci.

se podpišem.
rekar
rekar
Super član
Super član

Male
Število prispevkov : 2553
Age : 49
Location : gorenska
Registration date : 23/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by Kloner Tor Jan 08 2008, 00:49

pa kaj tistega varnostnika so pol ujeli pa pridržali? ker pol več nič nisem spremljal te zgodbe....

moje mnenje je, da je danes prelahko priti do licence, da postaneš varnostnik....sploh pa je vprašanje, če jo majo vsi...vem kak je blo včasih v santa ani...kateri se je pretepal je že drug vikend bil varnostnik....tak, da ravno ne zaupam v varnostnike...
Kloner
Kloner
Začetnik / Začetnica
Začetnik / Začetnica

Male
Število prispevkov : 137
Age : 39
Location : Ptuj
Registration date : 04/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by BaLLack Tor Jan 08 2008, 17:26

Kloner je napisal/a:pa kaj tistega varnostnika so pol ujeli pa pridržali? ker pol več nič nisem spremljal te zgodbe....

moje mnenje je, da je danes prelahko priti do licence, da postaneš varnostnik....sploh pa je vprašanje, če jo majo vsi...vem kak je blo včasih v santa ani...kateri se je pretepal je že drug vikend bil varnostnik....tak, da ravno ne zaupam v varnostnike...

Nebi reko da je to blo v santa ani, prej bi reko ko je še bil Atlantic Very Happy Sem z okolice mb in sem domačin tukaj Very Happy tak da vem kak je blo doli.Za licence pa nevem kak je blo kr to so bli res lepi stari časi in ni blo tak poostreno kot je to zdaj postalo.
BaLLack
BaLLack
Freak
Freak

Male
Število prispevkov : 588
Age : 36
Location : Maribor
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by Kloner Sre Jan 09 2008, 00:36

BaLLack jaz pa bi reko, da je bilo v santa ani....ker vem, da je bilo tam=) za atlantic pa niti pojma niam kje pa kdaj je bil
Kloner
Kloner
Začetnik / Začetnica
Začetnik / Začetnica

Male
Število prispevkov : 137
Age : 39
Location : Ptuj
Registration date : 04/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by BaLLack Sre Jan 09 2008, 00:39

Atlantic se je imenobvalo pred santa ano Very Happy ... zadnje leto vem da kdo je bil redar in vem da ma potrbne licence ker ga osebno poznam in je tudi učitelj kikboksa... Wink
Za take redare pa sem jaz slišal v Cerkvenjaku (gostišče pri Antonu), tam pa jih sedaj sploh nimajo Very Happy
BaLLack
BaLLack
Freak
Freak

Male
Število prispevkov : 588
Age : 36
Location : Maribor
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Grobost varnostnikov in policistov!? Empty Re: Grobost varnostnikov in policistov!?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu