Pot življenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasebnost domače telefonske številke!?

+2
rekar
Gaja
6 posters

Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by Gaja Čet Jan 17 2008, 11:10

Kako daleč se lahko posega v vašo zasebnost pri uporabi domače telefonske številke?

Raznih telefonskih studijev, kao da je vaša številka naključno izbrana tel.številka iz imenika..., spraševanje - katerega boste volili, kje nakupujete, ponujanje knjig in drugih artiklov, zavarovanj, zavajanje kupcev... itd.
Vse to že najeda, ker nimaš več miru.

Da odprem to temo, me je vzpodbudil zadnji klic na našo številko. Oseba, ki je zastopala cerkvo, je spraševala očeta, če veruje v boga...Da se sedaj že cerkev poslužuje tega, ne moreš verjeti! Nebom napisala kako se je pogovor končal, lahko si le mislite, kako reagira ateist, ko mu na drugi strani žice oseba vsiljuje nekaj v kaj oče ne verjame.

Prosim vas lepo no, klicarijo že ob vsaki uri...človek bi rad imel mir vsaj ob vikendih in ob poznih večernih urah...
Gaja
Gaja
Administratorka
Administratorka

Female
Število prispevkov : 827
Registration date : 17/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by rekar Čet Jan 17 2008, 11:15

ja takole imamo .
jaz ponavadi zelo hitro zaklučim pogovor.

ker se mi zdi to totalno udiranje v zasebnost!
rekar
rekar
Super član
Super član

Male
Število prispevkov : 2553
Age : 49
Location : gorenska
Registration date : 23/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by BaLLack Čet Jan 17 2008, 19:10

Jaz tudi hitro zaključim z vsemi takimi pi*darijami, itaq samo jaz dvigujem tak da...malokdaj še kdo pokliče ali pa me ni doma ko kličejo kr zdaj že en čas ni blo nič... Wink
BaLLack
BaLLack
Freak
Freak

Male
Število prispevkov : 588
Age : 36
Location : Maribor
Registration date : 25/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by misha* Pet Jan 18 2008, 00:45

Ja, res že preveč posegajo v našo zasebnost...
misha*
misha*
Chief Administratorka
Chief Administratorka

Female
Število prispevkov : 2364
Registration date : 15/10/2007

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by lisička Sob Jan 19 2008, 23:37

Jezi me to,da počasi ne bomo meli niti zasebnosti neke normalne še ponoči,ko bomo spali...samo res ej...kam gre svet.Vse preveč si dovolijo,tak al drugač,...tu je konkreten primer. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
lisička
lisička
Moderatorka
Moderatorka

Female
Število prispevkov : 1439
Age : 37
Registration date : 24/12/2007

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by Neela Ned Jan 20 2008, 11:25

Js takoj k vidim neko neznano številko (po možnosti ljubljansko) se tko al tko sploh ne javim, ker je skor 100% kakšna anketa alpa kej.. No u bistvu vsi pr nas doma tko delamo, tk da že res dolgo nismo na kej odgovarjal. Very Happy
Neela
Neela
Freak
Freak

Female
Število prispevkov : 579
Age : 34
Location : Celje
Registration date : 12/01/2008

Nazaj na vrh Go down

Zasebnost domače telefonske številke!? Empty Re: Zasebnost domače telefonske številke!?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu